masaż TorunMasaż w pracy TorunRelaks w pracy

Problem z kręgosłupem problemem ze wszystim

Masaż i relaks w pracy w mieście Torun

jest już dostępny. Masaż w miejscu pracy opłaca się zarówno pracodawcy jak i pracownikowi
strona startowa    site map    kontakt
Wersja polska

Dzierżawa stron WWW

Szanowni Państwo,

Strony na których znajdujecie się są przeznaczone do wydzierżawienia. Są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli salonów i gabinetów kosmetycznych, którzy chcą w łatwy i tani sposób zaistnieć ze swoją ofertą w Internecie.

Oszczędzają Państwo czas i przed wszstykim środki pieniężne na tworzenie i optymalizację strony WWW z kosztami wynajęcia serwera WWW.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronach i ewentualnego skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu korzystając z formularza kontaktowego lub mailowo na adres kontakt@otomy.pl
Doskonała metoda na relaks w pracy...

Problem z kręgosłupem, problem ze wszystkim

Masaż w pracy Torun Problemy z kręgosłupem ma co raz większa liczba ludzi, głównie z winy siedzącej pracy. Każdy, kto pracuje przed komputerem wie, jak bardzo jest to uciążliwe dla organizmu. Po kilku godzinach plecy są obolałe, kark zdrętwiały, a kręgosłup woła o chwilę spokoju. Ucisk na różnego rodzaju nerwy może doprowadzać także do kłopotów z ukrwieniem mózgu. To z kolei oznacza zmęczenie i zdenerwowanie. Rozciąganie i przerwy w pracy są dobrym remedium tylko na początku. Kilka lat, dzień w dzień spędzanych przy biurku wymaga nieco poważniejszej interwencji. Ponad to, coraz większa liczba obowiązków sprawia, że rośnie stres i zdenerwowanie wśród pracowników. Niechętnie chodzą do miejsca, które niekorzystnie wpływa na ich zdrowie fizyczne i psychiczne.

Wielu pracowników skrycie marzy w takiej sytuacji o masażu, nawet kilkuminutowym. Można to zauważyć podczas przeglądania niektórych wypowiedzi na forach internetowych, lub nawet w codziennych rozmowach. Niestety, ilość pracy do wykonania w ciągu dnia, nawał obowiązków w firmie, bardzo często uniemożliwiają wyjście na chwilę do salonu SPA na relaksujący masaż. Zwłaszcza, że w mniejszych miastach, np. Torun, w pobliżu biur nie ma zbyt wielu tego typu miejsc.

Rozwiązanie: masaż w biurze!

W pogoni za oszczędnością czasu często zapominamy o tym, jak niewiele trzeba, by ulżyć naszemu ciału. A gdyby tak móc wyjść na króciutki masaż w miejscu pracy? Chwilka ulgi w przerwie na lunch? Załóżmy, że masażysta przychodziłby do biura kiedy tylko byłaby taka potrzeba, na życzenie pracowników. Gdyby niemal na zawołanie można było się odstresować i przy okazji ulżyć kręgosłupowi. I w dodatku bez konieczności opuszczenia miejsca pracy. To bardzo kusząca oferta, nieprawdaż? Po kilkunastu minutach relaksacji można wypoczętym i zadowolonym powrócić do obowiązków. Nie od dziś wiadomo, że zrelaksowany i radosny pracownik, to bardziej wydajny pracownik. W największych miastach Polski taka możliwość istnieje już od kilku lat. Obecnie ów trend dociera do mniejszych miast, takich jak wymienione wcześniej Torun.

Czy masaż w firmie się opłaca?

Masaż w biurze to nie tylko korzyść dla pracowników. Oferując taką usługę, pracodawca pokazuje, że zależy mu na dobru i zdrowiu jego podopiecznych. Redukując ich stres, zmienia oblicze firmy na bardziej przyjazne. Pozytywne uczucia pracującego, związane z możliwością masażu w firmie i relaksem, szybko przeniosą się na samo miejsce pracy. To następna korzyść dla samego wizerunku firmy, która zyskuje opiekuńcze, bardziej troskliwe oblicze i przestaje być bezduszną korporacją.

Większe zadowolenie pracowników sprawia, że pracują oni nie tylko wydajniej, ale też ze znacznie większym entuzjazmem. Są bardziej kreatywni. I przede wszystkim łatwiej i chętniej identyfikują się z firmą. Każdemu pracodawcy powinno zależeć na tym, by jego pracownicy mówili o swojej pracy w pozytywny sposób.

Masaż leczniczy

W XIX Szwecji powstała tzw. 'szwedzka gimnastyka', a ważnym jej elementem był właśnie masaż leczniczy. Jednak ojcem 'masażu naukowego' jest holenderski lekarz Johan Mezger, żyjący na przełomie XIX i XX wieku. To on stworzył zasady masażu oraz wskazania i przeciwwskazania do tego typu terapii. Warto wspomnieć, że założył również pierwszą szkołę masażu klasycznego.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Jak widać masaż w miejscu pracy jest korzystny dla obu stron. A przede wszystkim pomaga zadbać o to co mamy w naszym życiu najważniejszego: zdrowie. Praca przy biurku czy komputerze już nie musi oznaczać katuszy dla naszego ciała. Stare przysłowie, jakże prawdziwe, mówi wszak: 'w zdrowym ciele zdrowy duch!'

strona startowa
O MNIE
Gabinet kosmetyczny
Pielęgnacja
Historia masażu
Relaks w pracy
Oferta
Usługi
Promocje
Galeria
Dojazd
Kontakt


Tylko dobry gabinet masażu - Torun Przekładniki
© 2013 www.otomy.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.